Vlastimil Hájek - autodoprava

Nejvýhodnější a nejrychlejší doprava

Postaráme se

o Váš   NÁKLAD

Vlastimil Hájek – Autodoprava

Nákladní automobil Man

Firma Vlastimil Hájek – Autodoprava byla založena v roce 1991.
V současné době náš vozový park čítá 34 vozidel převážně značky MAN.


Od počátku naší činnosti se specializujeme na realizaci kamiónové dopravy a zasilatelství do Velké Británie. V tomto oboru tedy nabízíme 17tileté zkušenosti. Nicméně jsme schopni zajistit přepravu v rámci celé Evropy (celovozové přepravy, sběrná služba).

Dopravu provádíme převážně vlastními vozy s výbavou pro přepravu nebezpečných nákladů, včetně nebezpečných odpadů. Rovněž realizujeme přepravy zboží krátkodobé spotřeby jak chladírenskými, tak izotermickými vozy. Přestože firma disponuje převážně velkokapacitními návěsy (vnitřní výška 3 m), jsme schopni zabezpečit přepravu zásilek i vozidly do 7,5 tuny. Všechna naše vozidla jsou vybavena ADR.

Firma má výhodnou strategickou polohu cca 3 km od dálnice D5, zhruba v polovině vzdálenosti mezi Prahou a Plzní. Zde máme i vlastní skladovací temperované prostory.

V případě zájmu jsme schopni Vám poskytnout odborné konzultace při realizaci mezinárodních přeprav, zabezpečit logistiku, poradenskou činnost, konzultace v oblasti elektroinstalací na nákladních vozidlech, manipulační techniku, opravárenskou činnost, včetně montáže zabezpečovacích zařízení do kamionů.

Nedílnou součástí činnosti naší firmy je i zprostředkování trajektů mezi Francií a Velkou Británií v relaci Dunkerque – Dover a zpět. Na této činnosti dlouhodobě spolupracujeme s firmou Norfolkline.

Naši pracovníci jsou Vám k dispozici v pracovních dnech od 8,00 hod. do 16,00 hod.

Doprava
Doprava
Trajekt
Trajekt
Úvod   |   Profil firmy   |   Kamiónová doprava   |   Trajektová doprava   |   Kontakt
Vlastimil Hajek - Autodoprava 2008 ©
Vytvořeno firmou Kinet